Przejdź do treści
Strona główna » blog » Pozycjonowane sesje noworodkowe

Pozycjonowane sesje noworodkowe

  • przez

Pozycjonowane sesje noworodkowe: zachowaj na zawsze piękne wspomnienia z pierwszych chwil Twojego dziecka na świecie

Witajcie w świecie magii i delikatności noworodków! Nasze sesje pozycjonowane są stworzone, aby uchwycić te cenne momenty w pierwszych dniach życia Waszych maluchów. Każde dziecko jest unikalne, a moje doświadczenie w fotografii noworodkowej pozwala uwiecznić te wyjątkowe cechy, które sprawiają, że Wasze dziecko jest tak niepowtarzalne, maleńkie i kruche tylko przez krótką chwilę.

Dlaczego pozycjonowane sesje noworodkowe są wyjątkowe?

Profesjonalne Podejście

Specjalizuję się w pozycjonowanych sesjach noworodkowych, ukończyłam kilka obszernych szkoleń u autorytetów w dziedzinie fotografii noworodkowej, dotyczących organizacji sesji, układania noworodka i jego bezpieczństwa podczas sesji. Skupiam się na delikatnych pozach, które podkreślają urok Maleństwa, dbając o każdy detal, od oświetlenia po kompozycję, aby stworzyć niezapomniane portrety. Jeśli chcecie, podczas sesji noworodkowej możemy wykonać również Wasze pierwsze, wspólne, profesjonalne ujęcia.

Komfort Dla Dziecka

Zdaję sobie sprawę, jak ważne jest zachowanie komfortu i bezpieczeństwa dla noworodka. Nasze sesje są przemyślane, aby zapewnić maluchowi spokojne środowisko, co umożliwia uzyskanie naturalnych i uroczych ujęć. Jestem mamą sześciorga dzieci, obchodzenie się z tak maleńkim, delikatnym człowiekiem jest dla mnie naturalne, a jego bezpieczeństwo i komfort- najważniesjsze na świecie .

Personalizacja: Rozumiem, że każda rodzina ma swoją historię do opowiedzenia. Moje sesje są elastyczne i dostosowane do Waszych indywidualnych potrzeb. Chcę, abyście czuli się swobodnie i mieli możliwość wprowadzenia własnych pomysłów, aby sesja odzwierciedlała Waszą unikalną więź z dzieckiem.

Jak Przebiegają Nasze Sesje?

  1. Konsultacja: przed sesją omawiamy Wasze oczekiwania, preferencje i pomysły. To doskonały moment, aby dowiedzieć się więcej o Waszych marzeniach względem sesji i dostosować plan sesji do indywidualnych potrzeb. Jeśli nie macie sprecyzowanych pomysłów i oczekiwań-spokojnie! Jestem od tego, aby wszystko dla Was zaplanować i przeprowadzić Was przez to wyjątkowe doświadczenie tak, aby nie tylko zachować piękne zdjęcia, ale przede wszystkim wspaniałe wspomnienia. Podpowiadam też, jak najlepiej przygotować się do sesji, aby przebiegła ona komortowo i sprawnie.
  2. Sesja Fotograficzna: Podczas sesji dbamy o każdy detal, starając się uchwycić wyjątkowe cechy Waszego dziecka. Nie zapominamy jednak,że to jego komfort i bezpieczeństwo są najważniejsze, dostosowując się do dziecka w zupełności. Tak więc karmienie, przewijanie, usypianie trwa tyle,ile trzeba. Staramy się stworzyć relaksujące środowisko, które sprzyja naturalnym momentom. Do Waszej dyspozycji jest kanapa, przewijak, łazienka, a temperatura jest dostosowana do Maluszka, aby było mu komfortowo, cieplutko i milutko. Wszystkie ubranka i dodatki są dezynfekowane i prane w profesjonalnych, bezpiecznych dla noworodków środkach.
  3. Przegląd i wybór zdjęć: po sesji otrzymujecie link do galerii zdjęć, spośród których możecie wybrać, które ujęcia podobają Wam się najbardziej.
  4. Dostawa Gotowych Zdjęć: Po wyborze zdjęć zajmuję się ich obróbką , przygotowuję dla Was odbitki z profesjonalnej drukarni dla fotografów i przekazuję je Wam w ciągu maksymalnie 20 dni roboczych od Waszego wyboru. Te czynności wymagają czasu, ale dzięki temu będą niezapomnianą pamiątką na długie lata.

Zarezerwuj Waszą sesję jeszcze w ciąży

Ważne jest, aby wykonać sesję do około 14 dnia życia noworodka. Wówczas sesja przebiegnie sprawnie i komfortowo dla wszystkich.Aby mieć pewność dostepności terminu, najlepiej umówić się ze mną, kiedy Maleństwo jest jeszcze w brzuszku. Wówczas ustalamy orientacyjny termin zgodnie z przewidywaną datą porodu, a kiedy już dziecko przyjdzie na świat- umawiamy konkretny dzień i godzinę.

Skontaktuj się ze mną, aby umówić się na sesję dostosowaną do Waszych oczekiwań i stworzyć wyjątkowe dzieło sztuki, które będziecie chcieli pokazać całemu światu!